Kurumsal Bilgiler

Hakkımızda

Sizlere hak ettiğiniz standartlarda sağlık hizmeti sunabilmek amacıyla 2011 yılında çıktığımız bu yolda tıbbın getirdiği yenilikleri, hekim ve personel kadromuzun tecrübesi ile birleştirerek büyümeye ve gelişmeye devam ediyoruz.

Troyagöz olarak, alanında uzman hekim ve personel kadromuz, teşhis ve tedavi birimlerimiz ile göz sağlığınızı korumayı amaçlamaktayız. ”Hasta ve Kalite Odaklı” standardımız ile değişen ve yenilenen teknolojiyi yakından takip ediyor, sizin ve sevdiklerinizin memnuniyetini ön planda tutarak sağlık hizmeti sunuyoruz.

Bilimsellik ve etik ilkelerden asla ödün vermeyerek daima bilgi ve teknolojik yenilenmeyi hedefleyen, kaliteli ve iyi hizmet sunan, deneyimli kadromuzla amacımız her kesimden hastaya ulaşmaktır.

Şubelerimiz ileri teknolojik alt yapıyı içinde barındıran,özgün mimarisive modern ekipmanları ile “TIP MERKEZİ BİNASI” standartlarına uygundur. Hasta, hasta yakını ve diğer misafirlerimizin konforlu, güvenilir ve hijyenik ortamlarda hizmet alabilmeleri için her türlü detay düşünülmüştür.

3500 m² kapalı alan içerisinde bulunan, 2 özel donanımlı ameliyathanesi, tek ve çift kişilik özel odaları, engelli ve yaşlılara özel imkanları, ücretsiz otoparkı, kafeteryası, bebek bakım odası ve mescidi ile sizlerin rahatlığı ve memnuniyetine yönelik imkanlarıyla Türkiye'nin önemli göz sağlığı kurumlarından biri olarak Keçiören şubemizi sizlerin hizmetine sunduk.